ISO 50001 ENERJİ YÖNETİM STANDARTI İÇİN SON TARİH 01.01.2014

Led Aydınlatma Teknolojisi 1990 dan itibaren hızla gelişti. Günümüzde tüm aydınlatma sistemlerinin led olarak uygulanması mümkün hale gelmiştir.  Dünya Ticaret Örgütünde alınan bir dizi karar içinde 2017 yılından itibaren Civa ve Florakarbon gaz içeren aydınlatma ürünlerinin üretimine son verilmesidir.

 Led Aydınlatma ürünleri, konvansiyonel aydınlatma ürünleri olan FL ve FCL ürünlere göre minimum %60 oranında enerji tasarruflu olarak çalışırlar. Her türlü projektöre göre %70 oranında enerji tasarrufu sağlarlar. 1 led aydınlatma ürünü kullanım süresince, muadil  aydınlatma ürününün en uzun ömürlüsünden en az 15 adet kullanılır. Diğer pek çok özelliği ile Led Aydınlatma kullanmak sizin için yeni imkanlar yaratacaktır.

Led Aydınlatma ürünleri muadili olan tüm konvansiyonel ürünlerden lümen gücü ve diğer tüm teknik özellikleri ile üstünlük gösterirler. Led aydınlatma ürünleri kullanımı ile panodan başlayarak size pek çok kazandırısı olacaktır. Uygulama kolaylığı ve bakım gerektirmemesi işçilik maliyetlerini de minimalize etmektedir.

Gerçekleştirdiğimiz yurt içi ve yurt dışı projeler,  Puzzle Teknoloji ve çözüm ortaklarımızın başarılarının kanıtıdır. Puzzle Teknoloji,  tüm ürünleriyle projeleriniz de Led Aydınlatma en uygun çözümleri üretecektir. Projeleriniz için çalışmalarımızı değerlendirmelisiniz.

 ISO 50001 Enerji Yönetim Standartı uygulamasında

civasız aydınlatma ürünleri kullanılması gerekmektedir.

Puzzle Teknoloji,

ISO 50001 çalışmanızda güvenilir yol arkadaşınız olacaktır.