ISO 50001 ENERJİ YÖNETİM STANDARTI İÇİN SON TARİH 01.01.2014

ISO 50001 ENERJİ YÖNETİM STANDARTI İÇİN SON TARİH 01.01.2014

 

Puzzle Teknoloji çözüm odaklı hizmet amacı ile yaşantısına başlamıştır. Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru belirleyip, uygun sistemler sunup, uzun ömürlü hizmetler verdik.

Projelerinizde işe, sizin ihtiyaçlarınızı belirleyerek  başlıyoruz. Doğru tesbit, doğru projeyi yaratacaktır. Çözüm efektif ürünlerle yaratılacaktır.

Hizmet alanımızı değişen dünya da sizin ihtiyaçlarınıza uygun olarak her gün yenilemekteyiz. Yeni teknolojiler, Enerji Yönetim Sistemleri ve Tasarruflu Ürünlerle finans kaynaklarınızda size artı değerler yaratıyoruz. Artık ticarette rekabet gücünüzü arttırmak, genel giderlerinizi minimalize edebilmenize, girdilerinizin kotrolüne, rekabette gerekli farklılıkları yaratabilmenize bağlıdır. Proje ve Danışmanlık hizmetlerimizi çözüm ortaklarımızla size, sizin için en uygun alternatifleri üreteceğiz.

Günümüzün dijital dünyasında enerjinizi yönetmek hukuksal olarakta en büyük sorumluluğunuz haline geldi. Yönetemediğiniz enerji, yönetemediğiniz finansmanınızdır.

Dünya Ticaret Örgütünde alınan Enerji Yönetimi uygulanması hakkındaki kararlar, ticarette zorunluluktur. Ülkemizde  Enerji Yönetim çalışmalarınız için çeşitli teşvikler, finansman imkanları, uygulama çeşitlilikleri ile yasal çalışmalar uygulamaya koyulmuştur.

                                    Rekabet etmek istiyorsanız, sürecinizi siz yönetin.